KOMPONENTUM

Kompanijos Informacija

KOMPONENTUM – tai prekės ženklas, apjungiantis vėdinimo sistemų ir jų komponentų gamintojus, prekybininkus bei montuotojus.

Susivienijome dėl bendro tikslo – gaminti kokybiškus vėdinimo sistemų, skirtų gyvenamiesiems būstams, komponentus už konkurencingą kainą ir juos tiekti rinkai, taip palengvindami montuotojų darbą ir užtikrindami gerą rezultatą vartotojui. To siekiame nuolat tobulindami gamybos procesus ir betarpiškai bendraudami su montuotojais bei prekybininkais. Vieni jų vertina komponentų kokybę ir funkcionalumą, kiti padeda siekti kuo geresnės kainos, išlaikant kokybiškumą.

Mūsų Misija

Gaminti ir tiekti aukštos kokybės vėdinimo sistemų komponentus už konkurencingą kainą, siekiant palengvinti montuotojų darbą ir užtikrinti geriausius rezultatus vartotojams. Mūsų misija yra nuolat tobulinti gamybos procesus ir glaudžiai bendradarbiauti su montuotojais bei prekybininkais, siekiant užtikrinti klientų poreikių ir lūkesčių tenkinimą bei ilgalaikį sėkmės augimą.

Mūsų Vertybės

  • Kokybė: Pasiryžimas gaminti aukštos kokybės vėdinimo sistemų komponentus.
  • Inovacija: Nuolatinis tobulėjimas ir naujų technologijų diegimas, siekiant geriausių galimų sprendimų.
  • Pasitikėjimas: Užtikrinti, kad klientai galėtų pasitikėti produktais ir paslaugomis.
  • Partnerystė: Bendradarbiavimas su gamintojais, prekybininkais ir montuotojais siekiant bendro tikslo.
  • Paslaugos kokybė: Teikti aukštos kokybės klientų aptarnavimą ir palaikymą.

Įgyvendinkime Jūsų projektą kartu!

KOMPONENTUM prekinis ženklas subūrė gamybos, prekybos ir montavimo įmonių atstovus dirbti kartu.

Susibūrėme vardan vieno tikslo – gaminti ir tiekti rinkai kokybiškus, vėdinimo sistemų, skirtų gyvenamajam būstui, komponentus.Tokį sprendimą paskatino priimti kokybiškų vėdinimo sistemų elementų trūkumas rinkoje. Siekiame, kad šiais produktais džiaugtųsi tiek vartotojas, tiek montuotojas. O nuolatinis gamybos procesų tobulinimas, betarpiškas bendravimas su šių komponentų montuotojais ir prekybininkais leidžia mums kurti vis geresnius produktus ir išlaikyti konkurencingą rinkoje kainą.