KOMPONENTUM

Kompanijos Informacija

KOMPONENTUM – tai prekės ženklas, apjungiantis vėdinimo sistemų ir jų komponentų gamintojus, prekybininkus bei montuotojus.

Susivienijome dėl bendro tikslo – gaminti kokybiškus vėdinimo sistemų, skirtų gyvenamiesiems būstams, komponentus už konkurencingą kainą ir juos tiekti rinkai, taip palengvindami montuotojų darbą ir užtikrindami gerą rezultatą vartotojui. To siekiame nuolat tobulindami gamybos procesus ir betarpiškai bendraudami su montuotojais bei prekybininkais. Vieni jų vertina komponentų kokybę ir funkcionalumą, kiti padeda siekti kuo geresnės kainos, išlaikant kokybiškumą.

Mūsų Vertybės

Mūsų Misija

Tiekti rinkai aukštos kokybės vėdinimo sistemų komponentus už konkurencingą kainą, užtikrinant sklandų darbą montuotojams ir ilgaamžiškumą vartotojams.

KOMPONENTUM suvienija gamintojus, prekybininkus ir montuotojus vardan bendro tikslo – gyvenamųjų būstų vėdinimo sistemų sklandaus aptarnavimo. Siekdami užtikrinti procesų sklandumą, nuolat didiname gamybos pajėgumus, skirdami dėmesio procesų optimizavimui ir serijinei gamybai su dviguba kokybės kontrole. Todėl į rinką patenka tik patikrintos detalės, maksimaliai atliekančios savo funkciją.

Įgyvendinkime Jūsų projektą kartu!

KOMPONENTUM prekinis ženklas subūrė gamybos, prekybos ir montavimo įmonių atstovus dirbti kartu.

Susibūrėme vardan vieno tikslo – gaminti ir tiekti rinkai kokybiškus, vėdinimo sistemų, skirtų gyvenamajam būstui, komponentus.Tokį sprendimą paskatino priimti kokybiškų vėdinimo sistemų elementų trūkumas rinkoje. Siekiame, kad šiais produktais džiaugtųsi tiek vartotojas, tiek montuotojas. O nuolatinis gamybos procesų tobulinimas, betarpiškas bendravimas su šių komponentų montuotojais ir prekybininkais leidžia mums kurti vis geresnius produktus ir išlaikyti konkurencingą rinkoje kainą.